کاربران در سرویس کاشانه می توانند از خدماتی همچون استفاده از وام ، پیدا کردن هم‌خانه ای ، پیدا کردن خانه ها و خوابگاه های مورد نظر خود و اجاره کردن خانه و یا اتاق در خوابگاه همراه با دوستان خود استفاده کنند
در این نوشته سعی می کنیم تمام موارد موردنیاز برای پر کردن فرم ها و درخواست دادن را برای کاربران توضیح دهیم.

ورود و ثبت‌نام

قبل از ورود به هر گونه فرم در سامانه‌ی کاشانه، ابتدا باید در این سامانه ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام کافیست بر روی دکمه‌ی عضویت کلیک کنید.

User's Guide

بعد از کلیک بر روی گزینه‌ی عضویت، بر روی گزینه‌ی کاربر جدید هستم کلیک کنید. سپس نام، نام کاربری، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و شماره‌ی دانشجویی خود را وارد کنید.
بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی "عضویت در سایت" برای شما از سامانه‌‌ی پیامکی کاشانه یک پیامک جهت تایید شماره تلفن شما ارسال می‌گردد که این عدد را بلافاصله بعد از پیامک شدن در محلی که برای این کار مشخص شده، ثبت کنید.

User's Guide

برای ورود بعد از کلیک بر روی گزینه‌ی ورود، کد ورود به شما پیامک شده و پس از وارد کردن کد وارد سایت می‌شوید

درخواست وام

برای پرکردن فرم اولیه‌ی درخواست وام، ابتدا باید به وبسایت کاشانه وارد شوید.
بعد از ورود در نوار منو بر روی گزینه‌ی "درخواست وام" کلیک کنید
پس از ورود به فرم درخواست وام، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن و شماره دانشجویی خود را وارد کنید.
برخی از این اطلاعات در زمان ثبت نام کاربر از وی گرفته شده‌اند ولی به جهت اینکه این اطلاعات برای تماس با کاربر موردنیاز می باشند ، این اطلاعات با اطلاعات زمان ثبت‌نام کاربر توسط تیم کاشانه تطبیق داده می شود. پس در ورود این اطلاعات دقت کنید زیرا که در صورت مغایرت این اطلاعات با اطلاعات زمان ثبت‌نام، درخواست وام مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

فرم وام

پس از ورود اطلاعات شخصی از شما درباره‌ی پر کردن فرم درخواست هم‌خانه‌ای سوال خواهد شد. بهتر است پیش از پر کردن فرم درخواست وام فرم‌ درخواست هم‌خانه‌ای و یا فرم ثبت‌ هم‌خانه‌ای را تکمیل کنید. در نظر داشته باشید به دلیل محدودیت منابع مالی، این احتمال وجود دارد که درخواست‌هایی که هر یک از دو فرم ذکر شده را تکمیل کرده باشند، در اولویت پرداخت وام قرار بگیرند.
در انتهای فرم از شما در مورد مبلغ موردنیازتان سوال خواهد شد.
درایان اگر نکته و یا مورد مهم و یا قابل توضیحی در مورد وضعیت شما و یا موارد دیگر وجود داشت که توسط کاشانه پرسیده نشده بود، شما می توانید این موضوع را در بخش توضیحات با ما درمیان بگذارید.

فرم درخواست هم‌خانه

برای درخواست هم‌خانه می توانید از نوار منو در بخش فرم درخواست هم‌خانه را انتخاب کنید

پس از آن شما می توانید از بین هر کدام از سه فرم موجود یکی را پر کنید

فرم مشخصات هم خانه

فرم ثبت هم خانه ای

در این فرم همانند فرم درخواست وام مشخصات فردی خود را وارد کنید سپس مدت زمان اقامت، تعداد هم‌خانه‌ای ها و همچنین مشخصات هم‌خانه‌ای های خود از جمله نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و شماره تماس آن ها را وارد کرده و سپس فرم را ثبت کنید.

فرم درخواست هم‌خانه

در این فرم نیز مانند دو فرم تشریح شده، ابتدا مشخصات فردی خود را وارد کنید.
پس از ورود مشخصات فردی، به سوالات پرسیده شده در فرم پاسخ دهید. توجه داشته باشید پاسخ شما به سوالات فرم مستقیما در انتخاب هم‌خانه‌ای مناسب برای شما، توسط تیم کاشانه دخالت دارد، لذا هر گونه پاسخ خلاف واقع و اشتباه شما به سوالات می تواند به انتخاب هم‌خانه‌ی نامناسب برای شما منجر شود. پس در پاسخگویی به سوالات دقت و حوصله‌ی کافی را به خرج دهید.

فرم درخواست های دیگر

اگر شما درخواستی درباره‌ی هم‌خانه‌ای از تیم کاشانه دارید که توسط دو فرم ذکر شده پاسخگویی به آن ممکن نیست آن را با "فرم درخواست‌های دیگر" با ما درمیان بگذارید.

تماس با کاشانه

لطفا سوالات خود درباره‌ی نحوه‌ی عملکرد وبسایت کاشانه با ایمیل [email protected] در میان بگذارید.